Zoom out
Zoom in
Vorherige Seite
1/22
Nächste Seite
HANDLEIDING
Joy Sport
Basic Pro
1
1

Brauchen Sie Hilfe? Stellen Sie Ihre Frage.

Forenregeln

Inhalt der Seiten


  • Page 1

    HANDLEIDING
    Joy Sport
    Basic Pro

    1



  • Page 2

    Joy Sport Importeur
    Fitness-Import
    Timmermannsweg 46
    5813 AP Ysselsteyn (LB)
    info@joysport.nl
    www.joysport.nl

    Geachte klant,
    Wij feliciteren u met de aankoop van dit JOY SPORT product.
    Tevens wensen wij u veel sportplezier toe met uw goede keuze.
    Volg aandachtig de montage handleiding.
    Mocht u nog vragen hebben dan helpen wij u graag verder.

    Garantie,
    Deze garantie geldt gedurende 12 maanden voor elke fabricagefout aan uw JOY
    SPORT product die door een JOY SPORT dealer werd verkocht.
    Wanneer u garantie claimt bied JOY SPORT de mogelijkheid om naar eigen
    goeddunken het defecte apparaat of het betreffende onderdeel te herstellen of te
    vervangen.
    De transportkosten van en naar onze werkplaats worden uitgesloten van deze
    garantie, en zijn dus voor rekening van de bezitter van het product.
    Wanneer u aanspraak wenst te maken op garantie gaat u met het aankoopbewijs
    naar de dealer waar u uw product heeft gekocht.
    De dealer zal uw claim dan verder afhandelen.

    Garantie uitsluitingen,
    De garantie geldt niet voor: de normale slijtage, de gevolgen van een ondeskundige
    handeling, of beschadiging door de koper of door derden zelf, en defecten die aan
    extreme omstandigheden te wijten zijn.
    De garantie kan ook niet worden geclaimd wanneer de originele constructie of
    uitrusting werd gewijzigd, of wanneer geen originele JOY SPORT onderdelen voor
    de reparatie werden gebruikt.
    De fabrikant kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor schade, verlies of kosten,
    direct of indirect ten gevolg van gebruik van dit apparaat.
    Fitness-Import
    Timmermannsweg 46
    5813 AP Ysselsteyn (LB)
    info@joysport.nl
    www.joysport.nl

    2



  • Page 3

    Onderdelen overzicht.

    3



  • Page 4

    Onderdelenlijst.
    NR.
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    8
    9
    10
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    32
    33
    35
    36
    37
    38

    Naam en Specificatie
    Hoofdframe
    Gewichtsgeleiders
    Linker Frame
    Rechter Frame
    Gewichtspen
    Bovenste gewichtplaat
    Gewichtsplaat
    Rubber dopje
    Verticaal frame
    Horizontaal frame
    Zit frame
    Been curl
    Steunarm butterfly
    Linker butterfly
    Rechter butterfly
    Butterfly blokkering
    Zitting
    Rug zitting
    Enkele katrolsteun
    Dubbele katrolsteun (A)
    Dubbele katrolsteun (B)
    Kabel (2350 mm)
    Kabel (3750 mm)
    Kabel (2750 mm)
    Ketting
    Beschermingshoes (Pac deck)
    Beschermingshoes (Leg curl)
    Bovenste trekbar
    Onderste trekbar
    Leg curl stang
    Katrol
    Haak
    Handgrip (127 mm)
    Rubberen aanslag
    Ronde bus

    Aantal.
    1
    2
    1
    2
    1
    1
    7
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    2
    2
    4
    1
    1
    2
    12
    4
    8
    1
    1

    NR.
    39
    40
    41
    42
    43
    44
    45
    46
    47
    48
    49
    50
    51
    52
    53
    54
    55
    57
    59
    60
    61
    62
    63
    64
    65
    66
    68
    69
    70
    71
    72
    73
    74
    75

    4

    Naam en Specificatie
    Plastic bus
    Ronde busje
    Afdichtdop (50 mm)

    Rubberen bescherming
    Hand pijp
    Gewichtsstang
    Afdichtdop (38 mm)
    Pen
    Pen
    M10 * 45mm
    M12 * 75mm
    M10 * 75mm
    M10 Moer
    M8 * 45mm
    M10 * 70mm
    M10 * 25mm
    OD48mm * ID13mm Ring
    M8 * 65mm
    M8 * 15mm
    M12 Borgmoer
    M16 Borgmoer

    M10 * 35mm
    M10 Borgmoer
    M8 Borgmoer
    M16 Ring
    M12 Ring
    M10 Ring
    M8 Ring
    Rubberen afdichting
    Bus
    Stalen plaat
    Enkel band
    Bescherming
    Rubberen hoek

    Aantal.
    6
    4
    10
    2
    2
    1
    2
    1
    1
    9
    1
    10
    2
    1
    3
    6
    1
    5
    4
    1
    4
    2
    24
    4
    4
    2
    54
    14
    2
    6
    2
    1
    2
    2



  • Page 5

    STAP 1
    1.
    2.
    3.
    4.

    Plaats de rubberen bescherming (42) op het linker frame (3).
    Plaats de gewichtgeleider (2) in het linker frame (3).
    Monteer het hoofdframe (1) vast aan het linker frame (3).
    Monteer het verticale frame (10) vast aan het hoofdframe (1).

    5



  • Page 6

    STAP 2
    1. Plaats de rubberen dop (9) over de gewichtgeleiders (2).
    2. Schuif nu eerst de 7 gewichtsplaten (8) Bevestig daarna de gewichtspen (5) zoals
    aangegeven op de tekening hieronder en plaats daarna de bovenste gewichtsplaat (6)
    over de gewichtsgeleider (2).
    3. Monteer de 50mm afdichtdop (41) in de voorkant van het hoofdframe (1).
    4. Monteer de rubberen afdichting (70) op de twee rechter frames (4).
    5. Monteer nu de twee rechter frames (4) aan het hoofdframe (1) zoals aangegeven op de
    tekening hieronder.

    6



  • Page 7

    STAP 3
    1. Monteer de 50mm afdichtdoppen (41) in het horizontale frame (12).
    2. Monteer het horizontale frame (12) op het verticale frame (10) en monteer de
    gewichtsgeleiders (2) in het horizontale frame (12) zoals aangegeven op de tekening
    hieronder.
    3. Monteer de rubberen aanslag (37) op het verticale frame (10).
    4. Monteer de enkele katrolsteun (21) op het verticale frame (10) gebruik hiervoor een
    M8*65mm (57) met een M8 Ring (69) en een M8 Borgmoer (64).
    5. Monteer nu de butterfly blokkereing (18) op het verticale frame (10) gebruik hiervoor een
    M8*65mm (57) met een M8 Ring (69) en een M8 Borgmoer (64).

    7



  • Page 8

    STAP 4
    1. Monteer de 50mm afdichtdoppen (41) in de beencurl (14).
    2. Monteer het zit frame (13) op het verticale frame (10) Gebruik hiervoor M10*75mm (50) ,
    M10 borgmoeren (63) en M10 ringen (68) zoals aangegeven in de tekening hieronder.
    3. Monteer nu de beencurl (14) aan het zit frame (13).
    4. Monteer de rugzitting (20) op het verticale frame (10).
    5. Monteer de zitting (19) op het zit frame (13).
    6. Monteer de leg curl stangen (32) in de beencurl (14).
    7. Monteer de beschermhoes (29) over de leg curl stang (32).
    8. Monteer de ronde busjes (40) in de leg curl stangen (32).

    8



  • Page 9

    STAP 5
    1. Monteer de 50mm afdichtdoppen (41) in de steunarm butterfly (15).
    2. Monteer de bussen (71) in de steunarm butterfly (15) zoals aangegeven op de foto
    hieronder.

    STAP 6
    1. Monteer de steunarm butterfly (15) op het horizontale frame (12) gebruik hiervoor de
    pen (46) en de bussen (71), ringen (65 en borgmoeren (61) zoals aangegeven in de
    tekening hieronder.
    2. Monteer de beschermhoes (28) over de linker en rechter butterfly (16 & 17).
    3. Monteer de handpijp (43) en de handgrip (36) op de linker en rechter butterfly (16 & 17)
    zoals aangegeven op de tekening hieronder
    4. Monteer de linker en rechter butterfly (16 & 17) aan de steunarm butterfly (15) zoals
    aangegeven op de tekening hieronder.

    9



  • Page 10

    10



  • Page 11

    11



  • Page 12

    USER MANUAL
    Joy Sport
    Basic Pro

    1



  • Page 13

    Joy Sport Importer
    Fitness-Import
    Timmermannsweg 46
    5813 AP Ysselsteyn (LB)
    info@joysport.nl
    www.joysport.nl

    Dear customer,
    We want to thank you for having chosen a JOY SPORT product, and wish you a lot
    of fun and success during training with your JOY SPORT exercisers.
    Please note and follow the enclosed safety and assembly instructions carefully.
    If you have questions please do not hesitate to contact us.

    Guarantee,
    This guarantee covers all manufacturing and material flaws on JOY SPORT products
    purchased from an authorized JOY SPORT dealer for a period of 12 months from
    purchase.
    If you wish to make a claim under the guarantee, JOY SPORT shall be entitled to
    repair or replace the defective unit or part at its discretion.
    The owner of the unit must pay for the transport costs and any dealer's workshop
    costs.
    To make a claim under the guarantee, take your guarantee card to your dealer.
    The dealer will then take the necessary action.
    If this is not possible, contact your national JOY SPORT importer.
    The following are not covered by the guarantee : normal wear and tear and the
    consequences of improper treatment or damage caused by the purchaser or third
    persons and faults which are due to other circumstances.
    Claims may not be made under the guarantee if modifications have been made to
    the original construction or equipment or if JOY SPORT original parts were not used
    to repair the unit.
    In no event the manufacturer shall be liable for incidental or
    consequential losses, damages or expenses in connection with exercise products.

    Fitness-Import
    Timmermannsweg 46
    5813 AP Ysselsteyn (LB)
    info@joysport.nl
    www.joysport.nl

    2



  • Page 14

    Onderdelen overzicht.

    3



  • Page 15

    Part list.
    NR.
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    8
    9
    10
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    32
    33
    35
    36
    37
    38

    Name and spec.
    Main base
    Guide rod
    Left base
    Right base
    Selector shaft
    Top plate
    Weight stack
    Rubber dount
    Vertical beam
    Top cross beam
    Seat assembly unit
    Leg extension/Arm curl bar
    Press bar
    Left pec deck arm
    Right pec deck arm
    Press pin
    Seat
    Back seat
    Pully block
    Floating pulley block (A)
    Floating pulley block (B)
    Cable (2350 mm)
    Cable (3750 mm)
    Cable (2750 mm)
    Chain
    Pec deck pad
    Leg extension / Curl pad
    Lat bar
    Curl bar
    Pad holder
    Pulley
    Chain hook
    Hand grip (127 mm)
    Rubber bumper
    1’’ Round bushing

    Pcs.
    1
    2
    1
    2
    1
    1
    7
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    2
    2
    4
    1
    1
    2
    12
    4
    8
    1
    1

    NR.
    39
    40
    41
    42
    43
    44
    45
    46
    47
    48
    49
    50
    51
    52
    53
    54
    55
    57
    59
    60
    61
    62
    63
    64
    65
    66
    68
    69
    70
    71
    72
    73
    74
    75

    4

    Name and spec.
    Plastic bushing
    1’’ Round end cap
    50mm Square end cap

    Rubber end cap
    Handle pipe
    Pin for weight stack
    38mm Square end cap
    Press bar shaft
    Quick pin
    M10 * 45mm Hex bolt
    M12 * 75mm Hex bolt
    M10 * 75mm Hex bolt
    M10 Nut
    M8 * 45mm Hex bolt
    M10 * 70mm Hex bolt
    M10 * 25mm Hex bolt
    OD48mm * ID13mm Washer
    M8 * 65mm Hex bolt
    M8 * 15mm Hex bolt
    M12 Nylon nut
    M16 Nylon nut

    M10 * 35mm Hex bolt
    M10 Nylon nut
    M8 Nylon nut
    M16 Washer
    M12 Washer
    M10 Washer
    M8 Washer
    Rubber cap
    Oil busing
    Steel plate
    Ankle strap
    Square cap 26 * 38mm
    Buffer 40*40mm

    Pcs.
    6
    4
    10
    2
    2
    1
    2
    1
    1
    9
    1
    10
    2
    1
    3
    6
    1
    5
    4
    1
    4
    2
    24
    4
    4
    2
    54
    14
    2
    6
    2
    1
    2
    2



  • Page 16

    STEP 1
    1.
    2.
    3.
    4.

    Place rubber cap (42) into both ends of left base (3).
    Insert guide rods (2) to left base (3).
    Attach main base (1) to left base (3) fasten all bolts by using tool.
    Attach verticle beam (10) to mainbese (1).

    5



  • Page 17

    STEP 2
    1. Attach the rubber dount (9) into the guide rod (2).
    2. Slide the weight plate (8) and top plate (6) over guide rod (2).
    Groove for selector pin on weight plates should face down.
    3. Install 1’’ round bushing (38) into the selector shaft (5) with pin (47) then attach the
    selector shaft (5) into the top plate (6).
    4. Place 50mm square cap (41) into both ends of front base (1).
    5. Place rubber cap (70) into both ends of right base (4).
    6. Attach right base (4) to main base (1) as shown.

    6



  • Page 18

    STEP 3
    1. Place 50mm square cap (41) into both ends of top cross beam (12).
    2. Attach top cross beam (12) onto the verticle beam (10) from top side and connect the
    guide rods (2) to the top cross beam (12) as shown.
    3. Attach rubber bumper (37) to the verticle beam (10).
    4. Attach pulley block (21) to the verticle beam (10), use M8*65mm bolt (57) with M8
    washer (69) and M8 nuts (64).
    5. Intsall press pin (18) to the verticle beam (10) with M8*65mm bolt (57), M8 washer (69)
    and M8 nuts (64).

    7



  • Page 19

    STEP 4
    1. Place 50mm square cap (41) into both ends of leg extension / arm curl bar (14).
    2. Attach seat assembly (13) to verticle beam (10), with bolts (50), nuts (63) and washers
    (68) asshown.
    3. Attach leg extension / arm curl bar (14) to seat assembly (13).
    4. Attach back seat (20) to verticle beam (10) as shown.
    5. Attach seat (19) to seat assembly (13) as shown.
    6. Slide pad holders (32) into the hole provided.
    7. Slide leg extension/curl pads (29) onto pad holders (32).
    8. Place 1’’ round cap (40) into pad holders (32).

    8



  • Page 20

    STEP 5
    1. Place 50mm square cap (41) into both ends of press bar (15).
    2. Install oil bushing (71) into the press bar (15) as shown.

    STEP 6
    1. Attach press bar (15) to top cross beam (12) with press bar shaft (46) and oil bushing
    (71) washer (65) bolt (61) as shown.
    2. Attach pec deck pads (28) and hand grip (36) slide onto pec deck arm (16 & 17).
    3. Attach handle pipe (43) and hand grip (36) to pec deck arm (16 & 17) with bolt (54),
    washer (68) as shown.
    4. Install pec deck arm (16 & 17) to press bar (15) with washer (65) and nylon nuts (61) as
    shown.

    9



  • Page 21

    10



  • Page 22

    11






Missbrauch melden von Frage und/oder Antwort

Libble nimmt den Missbrauch seiner Dienste sehr ernst. Wir setzen uns dafür ein, derartige Missbrauchsfälle gemäß den Gesetzen Ihres Heimatlandes zu behandeln. Wenn Sie eine Meldung übermitteln, überprüfen wir Ihre Informationen und ergreifen entsprechende Maßnahmen. Wir melden uns nur dann wieder bei Ihnen, wenn wir weitere Einzelheiten wissen müssen oder weitere Informationen für Sie haben.

Art des Missbrauchs:

Zum Beispiel antisemitische Inhalte, rassistische Inhalte oder Material, das zu einer Gewalttat führen könnte.

Beispielsweise eine Kreditkartennummer, persönliche Identifikationsnummer oder unveröffentlichte Privatadresse. Beachten Sie, dass E-Mail-Adressen und der vollständige Name nicht als private Informationen angesehen werden.

Forenregeln

Um zu sinnvolle Fragen zu kommen halten Sie sich bitte an folgende Spielregeln:

Neu registrieren

Registrieren auf E - Mails für Joy Sport Basic Pro wenn:


Sie erhalten eine E-Mail, um sich für eine oder beide Optionen anzumelden.


Holen Sie sich Ihr Benutzerhandbuch per E-Mail

Geben Sie Ihre E-Mail-Adresse ein, um das Handbuch zu erhalten von Joy Sport Basic Pro in der Sprache / Sprachen: Holländisch als Anhang in Ihrer E-Mail.

Das Handbuch ist 1,04 mb groß.

 

Sie erhalten das Handbuch in Ihrer E-Mail innerhalb von Minuten. Wenn Sie keine E-Mail erhalten haben, haben Sie wahrscheinlich die falsche E-Mail-Adresse eingegeben oder Ihre Mailbox ist zu voll. Darüber hinaus kann es sein, dass Ihr ISP eine maximale Größe für E-Mails empfangen kann.

Das Handbuch wird per E-Mail gesendet. Überprüfen Sie ihre E-Mail.

Wenn Sie innerhalb von 15 Minuten keine E-Mail mit dem Handbuch erhalten haben, kann es sein, dass Sie eine falsche E-Mail-Adresse eingegeben haben oder dass Ihr ISP eine maximale Größe eingestellt hat, um E-Mails zu erhalten, die kleiner als die Größe des Handbuchs sind.

Ihre Frage wurde zu diesem Forum hinzugefügt

Möchten Sie eine E-Mail erhalten, wenn neue Antworten und Fragen veröffentlicht werden? Geben Sie bitte Ihre Email-Adresse ein.



Info