Zoom out
Zoom in
Vorherige Seite
1/24
Nächste Seite
HANDLEIDING
Joy Sport
Concept
Gelieve deze handleiding te lezen voor het monteren van uw Concept II.
Bewaart u deze handleiding goed voor eventuele bijbestellingen van
onderdelen.
1
1

Brauchen Sie Hilfe? Stellen Sie Ihre Frage.

Forenregeln

Inhalt der Seiten


  • Page 1

    HANDLEIDING
    Joy Sport
    Concept

    Gelieve deze handleiding te lezen voor het monteren van uw Concept II.
    Bewaart u deze handleiding goed voor eventuele bijbestellingen van
    onderdelen.

    1



  • Page 2

    Joy Sport Importeur
    Fitness-Import
    Timmermannsweg 46
    5813 AP Ysselsteyn (LB)
    info@joysport.nl
    www.joysport.nl

    Geachte klant,
    Wij feliciteren u met de aankoop van dit JOY SPORT product.
    Tevens wensen wij u veel sportplezier toe met uw goede keuze.
    Volg aandachtig de montage handleiding.
    Mocht u nog vragen hebben dan helpen wij u graag verder.

    Garantie,
    Deze garantie geldt gedurende 12 maanden voor elke fabricagefout aan uw JOY
    SPORT product die door een JOY SPORT dealer werd verkocht.
    Wanneer u garantie claimt bied JOY SPORT de mogelijkheid om naar eigen
    goeddunken het defecte apparaat of het betreffende onderdeel te herstellen of te
    vervangen.
    De transportkosten van en naar onze werkplaats worden uitgesloten van deze
    garantie, en zijn dus voor rekening van de bezitter van het product.
    Wanneer u aanspraak wenst te maken op garantie gaat u met het aankoopbewijs
    naar de dealer waar u uw product heeft gekocht.
    De dealer zal uw claim dan verder afhandelen.

    Garantie uitsluitingen,
    De garantie geldt niet voor: de normale slijtage, de gevolgen van een ondeskundige
    handeling, of beschadiging door de koper of door derden zelf, en defecten die aan
    extreme omstandigheden te wijten zijn.
    De garantie kan ook niet worden geclaimd wanneer de originele constructie of
    uitrusting werd gewijzigd, of wanneer geen originele JOY SPORT onderdelen voor
    de reparatie werden gebruikt.
    De fabrikant kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor schade, verlies of kosten,
    direct of indirect ten gevolg van gebruik van dit apparaat.
    Fitness-Import
    Timmermannsweg 46
    5813 AP Ysselsteyn (LB)
    info@joysport.nl
    www.joysport.nl

    2



  • Page 3

    Montage
    Het monteren van Uw roeier
    Volg deze instructies aandachting bij het monteren van Uw concept II.
    Gereedschap wat nodig is bij het afmonteren van UW roeier (Niet inbegrepen).

    Verstelbare sleutel

    Hamer

    Schroevendraaier

    Tang

    Plaats de bouten en
    schroeven naast de
    liniaal om tezienwelke
    U nodig heeft.

    Onderdelen overzicht

    Inbusbout

    Parker

    Kruiskop bout

    Slotbout

    Borgmoer

    Ring

    3

    Moer



  • Page 4

    Controle lijst

    4



  • Page 5

    Montage instructies
    Stap 1

    Montage van de voor stabilisator
    a). Monteer de voor stabilisator (2) op het hoofdframe (1) En zet het vast met twee bouten (60),twee
    ringen (6) ,twee veerringen (65) en twee moeren (66).
    BELANGRIJK: Zorg er voor dat U alle bouten en moeren goed vast zet.

    5



  • Page 6

    Stap 2

    Montage van de zitting geleider.
    a)
    b)

    Monteer de zitting geleider (29) op de houder (32) aan het hoofdframe (1) gebruik hiervoor
    bout (34) , ring (6) en borgmoer. (5) om dit vast te zetten.
    Doe nu de zitting geleider omhoog (29) en maak het elastiek koord vast (19) aan het nylon koord
    (50) let wel op wikkel het nylon koord maar 1 keer om het wiel, en doe daarna de zitting geleider
    (29) weer omlaag.

    .

    6



  • Page 7

    Stap 3

    Montage van de achter stabilisator
    a). Monteer de achter satbilisator (3) op de zitting geleider (29) Gebruik bout (9), ring (6) ,
    borgmoer (5) om dit vast te zetten,draai hierna de knop (7) vast.

    7



  • Page 8

    Stap 4

    Montage van de pedalen
    a)
    b)
    c)

    Monteer de pedal as door het mainframe (1).
    Monteer de pedalen (37) en de pedal busjes (36) op de pedal as (42) (pedal busjes en pedalen)
    vast zetten met ringen (36) en borgmoeren (35).
    Plaats kabeltje (72) in de computer (71), druk nu de computer (71) in de daarvoor bestemde
    houder (73).

    Stap 5

    Montage van de zitting.
    a)
    b)
    c)

    Monteer de zitting (28) op de zitting geleider (29).
    Monteer de aanslag dopjes (13) in het einde van de zitting geleider (29).
    Monteer de beschermkap (12) in de achterkant van de zitting geleider (29).

    8



  • Page 9

    Onderdelen overzicht

    9



  • Page 10

    Opklapbaar maken

    10



  • Page 11

    Onderdelen lijst
    NR
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    32
    33
    34
    35
    36
    37
    38
    39
    40
    41
    42
    43
    44
    45
    46
    47

    Beschrijving
    Hoofdframe
    Voor stabilisator
    Achter stabilisator
    Achter stabilisator kapje
    Borgmoer M8x1.25Px8H
    Ring φ16xφ8.4x1.0t
    Knop M8
    Achter stabilisator houder
    Slotbout M8x1.25Px72L
    Afstand busje φ13xφ8.4x20H
    Elastiek geleider
    Beschermkap
    Aanslag dopjes φ25xM8x13L
    Moer M8x1.25Px6H
    Bout M8x1.25Px60L
    Borgmoer M8x1.25Px6H
    Kruisschroef M6x1.0Px12L
    Elastiek koord
    Elastiek koord
    Haak
    Moer M6x1.0Px4H
    Kruisschroef M6x1.0Px20L
    Afstands busje φ12xφ8.4x8H
    PU wieltje
    Lager
    Kruisschroef M6x1.0Px12L
    Zitting houder
    Zitting
    Zitting geleider
    Houder
    Borgmoer M10x1.5px7H
    Houder
    Bout M8x1.25Px15L
    Bout M8x1.25Px135L
    Borgmoer 3/8"x16Wx12H
    Ring φ21xφ11x2.5t
    Pedaal
    Pedaalband
    Plastic busje
    Afstandsbusje
    Pen
    Pedaal as
    Busje
    As
    Schroef
    Crank
    Ketting

    Aantal

    NR

    1
    1
    1
    2
    10
    5
    2
    1
    1
    2
    1
    1
    3
    3
    1
    3
    3
    1
    1
    1
    2
    1
    6
    6
    6
    4
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    4
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    1
    1
    3
    1
    4
    1
    1

    48
    49
    50
    51
    52
    53
    54
    55
    56
    57
    58
    59
    60
    61R/L
    62
    63
    64
    65
    66
    67
    68
    69
    70
    71
    72
    73
    74
    75
    76
    77
    78
    79
    80
    81
    82
    83
    84
    85
    86
    87
    88
    89
    90
    91
    92
    93

    11

    Beschrijving
    Pulley
    Borgmoer M6x1.0px6H
    Nylon koord
    Koord geleider
    Moer 3/8"x26Wx17.6H
    Ring φ26x11x2.0t
    Schroef M5x15L
    Beschermkap
    Trektouw
    Afdichtdopje
    Foam
    Stuur
    Bout M8x1.25Px55L
    Voor stabilisator kapje
    Afdichtdop
    Voor stabilisator wieltje
    Asje
    Veerring M8
    Moer M8x1.25Px15.5H
    Dopje
    Bout M4x16L
    Beschermkap
    Grote beschermkap
    Computer
    Sensor
    Computer beschermkap
    Moer 3/8"x26wx9H
    Vliegwiel versteller
    Afstandsbusje φ16xφ10x7t
    Magneet
    Busje
    Vliegwiel
    Busje
    Lager
    As 3/8"x26Wx145L
    Moer 3/8"x26wx4H
    GUIDER
    Vliegwiel beschermkap
    Afstandsbusjes φ15xφ8.2x45L
    Schroef M5x75L
    Afstandsbusje
    Boet M10x1.5Px55L
    Afstandsbusje φ16xφ10x11L
    Druk wiel
    Pulley beschermkap
    Bout M4x12L

    Aantal
    1
    4
    1
    1
    2
    2
    7
    1
    1
    2
    2
    1
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    3
    1
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    4
    2sets
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    3
    5
    6
    1
    1
    1
    1
    1
    4



  • Page 12

    Computer handleiding
    Het gebruik van Uw computer.
    De computer geeft de volgende 5 functies weer. (Tijd, Snelheid, afstand, calorieverbruik en
    scan).
    1) Snelheid kan weergegeven worden in miles of kilometers per uur.
    2) Afstand kan weergegeven worden van 0.1 tot 9999 miles of kilometers.
    3) Tijd wordt weergegeven in uren: minuten: seconden met een maximum van 23 uur: 59
    minuten: 59 seconden.
    4) Calorieverbruik wordt weergegeven van 1-9999 calorieën.
    5) SCAN is de functie die om de 4 seconde U de gegevens zal tonen zoals tijd, afstand,
    snelhied en calorieverbruik.
    6) De computer zal automatisch na 4 minuten uitschakelen als U de roeier niet gebruikt, ook
    zal de computer weer automatisch inschakelen als U de roeier weer in gebruik neemt.
    1) Houdt de knop 4 seconde vast om de computer te resetten.
    2) Als U de batterijen de eerste keer installeert zal de computer opstarten in scan mode.

    12



  • Page 13

    USER MANUAL
    Joy Sport
    Concept

    PLEASE READ THIS MANUAL BROCHURE BEFORE ASSEMBLING THE
    PRODUCT. KEEP THIS INSTRUCTION AS FUTURE REFERENCE.

    1



  • Page 14

    Joy Sport Importer
    Fitness-Import
    Timmermannsweg 46
    5813 AP Ysselsteyn (LB)
    info@joysport.nl
    www.joysport.nl

    Dear customer,
    We want to thank you for having chosen a JOY SPORT product, and wish you a lot
    of fun and success during training with your JOY SPORT exercisers.
    Please note and follow the enclosed safety and assembly instructions carefully.
    If you have questions please do not hesitate to contact us.

    Guarantee,
    This guarantee covers all manufacturing and material flaws on JOY SPORT products
    purchased from an authorized JOY SPORT dealer for a period of 12 months from
    purchase.
    If you wish to make a claim under the guarantee, JOY SPORT shall be entitled to
    repair or replace the defective unit or part at its discretion.
    The owner of the unit must pay for the transport costs and any dealer's workshop
    costs.
    To make a claim under the guarantee, take your guarantee card to your dealer.
    The dealer will then take the necessary action.
    If this is not possible, contact your national JOY SPORT importer.
    The following are not covered by the guarantee : normal wear and tear and the
    consequences of improper treatment or damage caused by the purchaser or third
    persons and faults which are due to other circumstances.
    Claims may not be made under the guarantee if modifications have been made to
    the original construction or equipment or if JOY SPORT original parts were not used
    to repair the unit.
    In no event the manufacturer shall be liable for incidental or
    consequential losses, damages or expenses in connection with exercise products.

    Fitness-Import
    Timmermannsweg 46
    5813 AP Ysselsteyn (LB)
    info@joysport.nl
    www.joysport.nl

    2



  • Page 15

    ASSEMBLY
    Assembling Your Air Bike

    GENERAL
    Remove all the parts of your rower from the carton
    and place them on the floor carefully.
    Assembling your rower is simple!
    Follow these instructions carefully and it should take
    you around 20-25 minites.
    TOOLS REQUIRED FOR ASSEMBLY (NOT SUPPLIED)

    Adjustable Wrench

    Hammer

    Phillips Screwdriver

    INCHES

    Pliers

    Place bolt or screw on
    ruler to find length in
    inches or millimeters.
    Place washer, end of
    bolt, or screw on circles
    to find size in inches or
    millimeters.

    MILLIMETERS

    HARDWARE ILLUSTRATIONS

    3



  • Page 16

    Check-List

    4



  • Page 17

    ASSEMBLY INSTRUCTIONS
    Step 1

    ATTACH THE FRONT STABILIZER
    a). Attach the Front Stabilizer (2) to the Main Frame (1) and secure, using two carriage bolts
    (60), two flat washers (6) ,two spring washers (65) and two capnuts (66) and tighten.
    NOTE: Make sure our fasten the stabilizer with built in wheel.

    5



  • Page 18

    Step 2

    ATTACH THE ALUMINUM TRACK
    a)
    b)

    Attach the Aluminum Track (29) with bracket (32) to the Main Frame (1) bracket and secure,
    using allen head bolt (34) , washer (6) and locknut. (5).
    Raise up the Aluminum Track (29) and connect the elastic cord (19) from the inside of the
    track (29) to the front strap (50) through the Main Frame (1) bracket with hook (20) then put
    the track (29) down.

    .

    6



  • Page 19

    Step 3

    ATTACH THE REAR STABILIZER
    a). Attach the Rear Stabilizer (3) to the Rear Stabilizer Bracket (8) and secure, using allen
    head bolt (9), washer (6) , locknuts (5) and rear adjustment knob (7) and tighten.

    7



  • Page 20

    Step 4

    ATTACH THE PEDALS
    a)
    b)
    c)

    Thread the pedal rod through the tube on the main frame (1).
    Slide the pedals (37) and spacers (36) onto the pedal axle (42) (spacer inside, the pedal) and
    fasten with washers (36) and locknuts (35).
    Connect the socket of sensor (72) to the plug of computer (71), then press the Computer (71)
    into position on the console (73).

    Step 5

    ATTACH THE SEAT TO THE SEAT CARRIAGE
    a)
    b)
    c)

    Attach the Seat (28) onto the aluminum track (29) for both sides.
    Insert the end stoppers (13) to the end holes of track (29).
    Attach the track end cap (12) to the rear end of the aluminum track (29).

    8



  • Page 21

    Explosion Drawing

    9



  • Page 22

    Assembly Instruction

    10



  • Page 23

    Part List
    NO
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    32
    33
    34
    35
    36
    37
    38
    39
    40
    41
    42
    43
    44
    45
    46
    47

    Description
    FRAME
    FRONT STABILIZER
    REAR STABILIZER
    END CAP
    LOCK NUT M8x1.25Px8H
    FLAT WASHERφ16xφ8.4x1.0t
    KNOB M8
    REAR STABILIZER FIXER

    ALLEN SCREW M8x1.25Px72L
    SPACERφ13xφ8.4x20H
    ELASTIC CORD FIXING WHEEL
    END CAP
    STOPPERφ25xM8x13L
    NUT M8x1.25Px6H
    ALLEN BOLT M8x1.25Px60L
    LOCK NUT M8x1.25Px6H
    PHILIPS SCREW M6x1.0Px12L
    ELASTIC CORD
    ELASTIC CORD
    C HOOK
    NUT M6x1.0Px4H
    PHILIPS SCREW M6x1.0Px20L
    SPACERφ12xφ8.4x8H
    PU WHEEL
    BEARING
    PHILIPS SCREW M6x1.0Px12L
    SEAT CARRIAGE
    SEAT
    ALUMINUM TRACK
    BRACKET
    LOCK NUT M10x1.5px7H
    CONNECTER
    ALLEN SCREW M8x1.25Px15L
    ALLEN BOLT M8x1.25Px135L
    LOCK NUT3/8"x16Wx12H
    FLAT WASHERφ21xφ11x2.5t
    PEDAL
    PEDAL STRAP
    PLASTIC SLEEVE
    SPACER
    PIN
    PEDAL AXLE
    BUSHING
    AXLE
    SCREW M6x1.0Px30L
    CRANK
    CHAIN

    Q’ty
    1
    1
    1
    2
    10
    5
    2
    1
    1
    2
    1
    1
    3
    3
    1
    3
    3
    1
    1
    1
    2
    1
    6
    6
    6
    4
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    4
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    1
    1
    3
    1
    4
    1
    1

    NO
    48
    49
    50
    51
    52
    53
    54
    55
    56
    57
    58
    59
    60
    61R/L

    62
    63
    64
    65
    66
    67
    68
    69
    70
    71
    72
    73
    74
    75
    76
    77
    78
    79
    80
    81
    82
    83
    84
    85
    86
    87
    88
    89
    90
    91
    92
    93

    Description
    PULLEY
    LOCK NUT M6x1.0px6H
    STRAP
    BELT FIXER
    CAP NUT3/8"x26Wx17.6H
    FLAT WASHERφ26x11x2.0t
    MACHING SCREW M5x15L
    DECORATION COVER
    ROPE
    END CAPφ1"
    FOAM
    HANDLEBAR
    CARRIAGE BOLT M8x1.25Px55L
    FOOT-CAP
    FOOT-CAP
    FOOT-CAP WHEEL
    FOOT-CAP WHEEL AXLE
    SPRING WASHER M8
    CAP NUT M8x1.25Px15.5H
    FIXING PLUG
    ROUND MACHINE SCREW M4x16L
    FAN COVER CAP
    FAB COVER
    MONITOR
    SENSOR
    FRAME PROTECTING CAP
    NUT3/8"x26wx9H
    FAN WHEEL ADJUSTOR M6x50L
    SPACERφ16xφ10x7t
    MAGNET
    BUSHING
    FAN WHEEL
    BUSHING
    ONE-WAY BEARING
    AXLE3/8"x26Wx145L
    NUT3/8"x26wx4H
    GUIDER
    FAN COVER SLEEVE
    PLASTIC SPACERφ15xφ8.2x45L
    ROUND MACHINE SCREW M5x75L
    ELASTIC CORD SPACER
    ALLEN BOLT M10x1.5Px55L
    SPACERφ16xφ10x11L
    PRESSING WHEEL
    PULLEY COVER
    PHILIPS SCREW M4x12L

    Q’ty
    1
    4
    1
    1
    2
    2
    7
    1
    1
    2
    2
    1
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    3
    1
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    4
    2sets
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    3
    5
    6
    1
    1
    1
    1
    1
    4

    COMPUTER MONITOR INSTRUCTIONS
    11



  • Page 24

    Using Your Monitor:
    Your MONIOR is designed to provide five functions (Tune, Speed, Distance, Calories and Scan).
    1) SPEED can be displayed in either “Miles” or “KM” per hour.
    2) DISTANCE is displayed from 0.1-9999 miles or km.
    3) TIME is displayed in hours: minutes: seconds up to 23 hours: 59 minutes: 59 seconds.
    4) CALORIES is displayed 1-9999 KCAL.
    5) SCAN sequentially displays Times, Distance and Calories to help you monitor each function.
    6) The monitor will shut off itself. If no movement is detected for 4 minutes.
    To turn the monitor “ON”
    1) Press the ‘Mide/Reset’ button for 2 seconds to clear the monitor.
    2) The monitor will automatically turn on as your begin to pedal.
    3) Initial start up will be in SCAN mode.
    To Set Miles or Kilometers
    1) Flip to switch on back of the monitor to desired setting.
    2) Take one battery out from the case.
    3) Now replace the battery back into the case.
    4) Your monitor will be in the mode of measurement selected.
    To View “Time” Only
    1) Selectively press the “Mode/Reset” button until “D” appears in the display.
    2) You are now in “Time” function. The “SCAN” function has ben disengaged.
    To View “SPEED”
    1) Speed is automatically displayed as you begin to pedal.
    To View “Distance” Only
    1) Selectively press the “Mode/Select” button until “D” appears in the display.
    2) You are now in “Distance” funtion. The “SCAN” function has been disengaged.
    To view “CALOEIES” Only
    1) Selectively press the “Mode/Reset” button until “C” appears in the display.
    2) You are now in “DISTANCE” function. The “SCAN” function has been disengaged.
    3) Caloris are calculated based on the speed of pedaling and the duration of the time-Calories
    burned will automatically stop when you stop pedaling.
    To View by Using “SCAN”
    1) Selectively press the “Mode/Reset” button until “{}” appears in the display.
    2) You are now in “SCAN” MODE.
    3) You may also reset your monitor at any time by pressing and holding the “Mode/Reset”
    button. This will automatically place you in “SCAN” mode.
    To Reset your Monitor
    1) To reset or clear your monitor, simply press and hold the “Mode/Reset” button for 2
    seconds.
    2) Your monitor is now reset and all functions will appear as zero until you begin your
    workout.

    12






Missbrauch melden von Frage und/oder Antwort

Libble nimmt den Missbrauch seiner Dienste sehr ernst. Wir setzen uns dafür ein, derartige Missbrauchsfälle gemäß den Gesetzen Ihres Heimatlandes zu behandeln. Wenn Sie eine Meldung übermitteln, überprüfen wir Ihre Informationen und ergreifen entsprechende Maßnahmen. Wir melden uns nur dann wieder bei Ihnen, wenn wir weitere Einzelheiten wissen müssen oder weitere Informationen für Sie haben.

Art des Missbrauchs:

Zum Beispiel antisemitische Inhalte, rassistische Inhalte oder Material, das zu einer Gewalttat führen könnte.

Beispielsweise eine Kreditkartennummer, persönliche Identifikationsnummer oder unveröffentlichte Privatadresse. Beachten Sie, dass E-Mail-Adressen und der vollständige Name nicht als private Informationen angesehen werden.

Forenregeln

Um zu sinnvolle Fragen zu kommen halten Sie sich bitte an folgende Spielregeln:

Neu registrieren

Registrieren auf E - Mails für Joy Sport VIPER 2 wenn:


Sie erhalten eine E-Mail, um sich für eine oder beide Optionen anzumelden.


Holen Sie sich Ihr Benutzerhandbuch per E-Mail

Geben Sie Ihre E-Mail-Adresse ein, um das Handbuch zu erhalten von Joy Sport VIPER 2 in der Sprache / Sprachen: Holländisch als Anhang in Ihrer E-Mail.

Das Handbuch ist 5,64 mb groß.

 

Sie erhalten das Handbuch in Ihrer E-Mail innerhalb von Minuten. Wenn Sie keine E-Mail erhalten haben, haben Sie wahrscheinlich die falsche E-Mail-Adresse eingegeben oder Ihre Mailbox ist zu voll. Darüber hinaus kann es sein, dass Ihr ISP eine maximale Größe für E-Mails empfangen kann.

Das Handbuch wird per E-Mail gesendet. Überprüfen Sie ihre E-Mail.

Wenn Sie innerhalb von 15 Minuten keine E-Mail mit dem Handbuch erhalten haben, kann es sein, dass Sie eine falsche E-Mail-Adresse eingegeben haben oder dass Ihr ISP eine maximale Größe eingestellt hat, um E-Mails zu erhalten, die kleiner als die Größe des Handbuchs sind.

Ihre Frage wurde zu diesem Forum hinzugefügt

Möchten Sie eine E-Mail erhalten, wenn neue Antworten und Fragen veröffentlicht werden? Geben Sie bitte Ihre Email-Adresse ein.



Info